Центральний військовий санаторій "Приморський" 

Запорізька обл. м. Приморськ вул. Курортна 45    

т./факс+38(06137)7-32-40 +38(066)125-29-08 +38(098)105-56-59  vks-primorsk@i.ua 

Наші реквізити для оплати путівок та послуг: 

ЦВС "Приморський" 72102 Запорізька обл. м.Приморськ, вул.Курортна буд.45,

Для військовослужбовців та членів їх сімей: р/р 31250254198509 в УДКСУ у Приморському районі Запорізької обл. МФО 820172; ЕДРПОУ 26615207. Путівки на платній основі: р/р 31257254298509 в УДКСУ у Приморському районі Запорізької обл. МФО 820172; ЕДРПОУ 26615207.

Лікування захворювань органів дихання на морі 

Дуже часто хворіючі діти викликають у дорослих цілком виправдане хвилювання і переживання. Та й самі дорослі з ослабленою імунною системою потребують регулярного проведення профілактичних заходів, що сприяють зміцненню здоров'я. Ще багато десятиліть тому так повелося, що для того, щоб поправити здоров'я, необхідно відправлятися на курорти в літні місяці, найбільш сприятливі для цього. 

Не кажучи про користь зарубіжних курортів, можна зупинитися на вітчизняних: в Україні є, де поправити своє здоров'я, і причому зробити це з величезною насолодою. Туди, на Азовське узбережжя і їдуть багато сімей перед початком навчального року і нового робочого року. 

Одне з найпопулярніших напрямків санаторних закладів на морських узбережжях - це лікування захворювання органів дихання. Це не дивно, морське повітря є таким цілющим, таким корисним, що подихавши їм, навіть абсолютно здорові люди відчувають себе краще та енергійніше. Користь морського повітря обумовлена особливим складом морської води, а також тим, що в тих районах зазвичай відсутні промислові підприємства і заводи, що забруднюють повітря та роблять лікування захворювань органів дихання неможливим. 

Підготовка до суворих зим, які почали господарювати у нас в останнє десятиліття, починається саме там, на морі, теплом, ласкавому, сонячному узбережжі. Вдихаючи насичений солями морської повітря, організм отримує таку кількість корисних речовин, що допомагає йому справлятися з хворобами весь наступаючий осінньо-зиязикай період. Море впливає практично на всі органи людського організму. Лікування захворювань органів дихання на море відбувається завдяки саме солей, що містяться в повітрі. Вони потрапляють в порожнину наших легенів, виробляють вражаючий очищуючий ефект, нагадуючи те, як чистять зуби за допомогою зубної щітки. Такий корисний єфект створюється на морі абсолютно невидимим для людини.  

Ефект аерозолю, що складається з микрочастичек морських солей, створює в легенях середу, яка знищує всіх шкідливих бактерій. Легені і бронхи очищаються від скупчилися там токсичних речовин. Звільняється легеневе простір і від алергенів, що скупчуються від того, що проживають багато далеко не в екологічно чистих зонах земної кулі. На море добре піддаються впливу цілющим морським повітрям бактерії і різні віруси. Морське повітря містить на кожні свої десять міліметрів 100000 найдрібніших частинок солей, які вдихаються нашими легенями. Ці частинки не просто потрапляють в легені і бронхи, вони там і осідають, створюючи захисний бар'єр і перепони на шляху бактеріям і вірусам. Відсутність пилу і велику кількість озону сприяють тому, що дихальна система стає чистішим, здоровіше, і відразу можна помітити, що легше дихається. 

Корисно бувати на морі не тільки тоді, коли ми всі до цього звикли, - влітку, у спеку і засуху. Взимку на море теж дуже корисно проводити час. Багато людей приїжджають виключно для того, щоб подихати чистісіньким повітрям, яким, наприклад, відрізняється Азовське узбережжя. Тут унікальна рослинність, серед якої поширені ялівці і мирти - рослини, сприятливо впливають на дихальну систему людини. Останнім часом поряд з тим, як лікарі рекомендують відмовляти від засмаги під шкідливими сонячними променями з насиченням ультрафіолетом, люди все частіше вирушають на море по закінченні літнього спекотного сезону.  

Восени, коли холодів ще немає, погода зачаїлася і задумалася перед тим, як надовго зіпсуватися, на узбережжях морів ще повно відпочиваючих.  

Лікування захворювань органів дихання передбачає лікування таких недуг як бронхіти і бронхіальні астми, хронічні пневмонії і запиленість легенів, пов'язана з професійною діяльністю. Для того, щоб відправитися на лікування захворювань органів дихання до моря, можна отримати направлення в лікарні в який-небудь санаторій, а можна відправитися і самостійно придбавши путівку. Захворювання, з якими слід бути дуже обережним при виборі місця відпочинку та лікування - це туберкульоз. Оскільки він добре розвивається у вологих умовах навколишнього середовища, то настійно рекомендується обговорити з лікарем уязика поїздки на море з цим захворюванням. На морських узбережжях є кілька здравниць, які приймають хворих з туберкульозом. В увазі специфічності цього захворювання, для відпочиваючих санаторіїв подібного типу організуються окремі пляжі, де присутні люди з цим захворюванням.  

Добре впливає морське повітря на стан легенів тих людей, які не можуть ні дня прожити без сигарет. Затяті курці можуть відязикатися від своєї згубної та марною звички, перебуваючи на морському узбережжі. За той час, поки ви будете насолоджуватися чистим морським повітрям, легкі зможуть почати відновлюватися і оздоровлюватися. Ви помітите, як покращиться дихання, наскільки стане менше проявлятися хронічний кашель і піде задишка.  

Вдихання сприяє очищенню легенів від мікробів. Вилікуватися на морі іноді можна без жодних медикаментів і госпіталізацій. Відомо дуже багато випадків, коли лікування захворювань органів дихання проводилося навіть у самих запущених і безнадійних ситуаціях саме на море.  

Природа вже не раз доводила і ще не раз доведе, що саме їй належить людина, і саме вона є найкращим лікарем.

   Ми у Facebook

Яндекс.Метрика